ENCZ

Nejlépe mne aktuálně chytit na mém FB. Zde stíhám aktualizovat rychlostí pár kliků za dva roky. Až dnes (15.9.2014) jsem smazala 2 roky čerstvé oznámení o mém "tour" do USA a Švýcarska.

Teď je hudebně nejdůležitější:

LA LOBA

"La Loba je představení souboru Lenka Vagnerová & Company, které spojuje dva umělecké žánry a dvě jevištní osobnosti, a to tanečnici Andreu Opavskou a zpěvačku Janu Vébrovou. Vychází z jejich nespoutané energie, souhry a především síly projevu. Stěžejní složkou představení je hudba Ivana Achera vycházející v základu ze zvuku přírodních materií. Kosti, dřevo, struny a zvířecí kůže jsou elementární esencí pro vystavění rituálních nálad pojených naživo hlasem Jany Vébrové."

A lobujeme i nadále!!! V létě jsme odjeli s La Lobou (Lenka Vagnerova Company) na Fringe do Edinburghu (takový hodně veliký a významný festival), odehráli 12 představení (to je ve 14 dnech docela dost), získali Herald Angel (taková poměrně zásadní cena) a byli nominováni na Total Theatre Award ( to už je úplná krása! - z těch hodně moc účinkujích - na sta - vyberou 7).

Více o La Lobě zde: http://lenka-vagnerova.cz/cz/predstaveni/lenka-vagnerova-company/la-loba-2013.html

A pozor nejdůležitější: Ivka vydal CD se skladbami a písněmi z Jezdců a La Loby. Co nejdříve sem vložím náhled CD.

Máte-li zájem bez náhledu, pište na vebrofka@seznam.cz (200Kč + 40Kč poštovné).

 

Jinak stále skladem mám v červnu 2007 na svět přišlé debutové a zatím sólo jediné CD " Kykyrý" - můžete jej koupit zde, na emailu: vebrofka@seznam.cz (230Kč + 40Kč poštovné).Více informací o albu naleznete ZDE.

Recenze:

 

Eelco Schilder - Folkworld.de (En)